Блок Меркель і соціал-демократи зробили вагомий крок до створення коаліції

Вівторок, 09 січня 2018, 20:54
Версія для друку Коментарі

Учасники попередніх консультацій про можливість формування "великої коаліції" в Німеччині - блок християнських партій ХДС / ХСС і Соціал-демократична партія Німеччини (СДПН) досягли згоди щодо положень закону про трудову імміграцію в країну.

Про це повідомили ЗМІ, що входять в групу Redaktionsnetzwerks Deutschland, з посиланням на відповідний документ комісії з економіки, транспорту і цифрових технологій, передає Deutsche Welle.

Ця домовленість - перша і поки єдина видимаознака прогресу в переговорах щодо "великої коаліції". Учасники робочої групи щодо закону про імміграцію пропонують проект з трьох частин - норми по Німеччину, ЄС і світ.

Внутрішньонімецька  частина передбачає збільшення зайнятості жінок, нові можливості для підвищення кваліфікації тих, хто працює на умовах часткової зайнятості, а також поліпшення умов праці, в тому числі для працівників старшого віку. Очікується, що пропозиції щодо підвищення кваліфікації та подальшої освіти допоможуть безробітним.

Питання імміграції є одним з найбільш чутливих на переговорах щодо коаліції, зазначає Reuters. Наразі партії домовилися, що кваліфікованих працівників слід заохочувати приїжджати до Німеччини. Щоправда, партії поки не дійшли згоди, як називатиметься майбутній закон.

Як повідомлялося, у неділю 7 січня стартували попередні пререговори про формування нової "великої" коаліції у Німеччинi.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter