Прем’єрка Румунії відмовилася звільняти засудженого за корупцію радника

Понеділок, 12 лютого 2018, 17:39
Версія для друку Коментарі

Прем’єр-міністр денчіле заявила, що не звільнятиме з посади свого ключового радника, засудженого до 8 років позбавлення волі за корупцію і відмивання грошей.

Про це повідомляє Associated Press.

Прем'єр-міністр Віоріка Денчіле сказала, що вона "ніколи не покидала члена своєї команди, у якого почалася чорна смуга", і заявила, що її позиція не зміниться, поки рішення суду не буде остаточним.

Верховний суд Румунії у четвер засудив до 8 років позбавлення волі колишнього міністра фінансів Даріуса Валкова за торгівлю впливом, відмивання грошей і угоди, несумісні з його посадою.

Валков, який зараз є державним секретарем та провідним радником Віоріки Денчіле, є одним із головних осіб, які розробляли стратегію врядування керівної Соціал-демократичної партії.

Антикорупційна прокуратура у 2015 році звинуватила Валкова у вимаганні хабара від бізнесмена, який попросив його застосувати свій вплив, щоб допомогти його компанії виграти публічні торги. В обмін на це Валков попросив 20 % вартості контракту, а потім відмив гроші.

Рішення суду може бути оскаржене.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter