Саакашвілі попросив допомоги у ЄС і Меркель

Вівторок, 13 лютого 2018, 11:04
Версія для друку Коментарі

Колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі, якого у понеділок депортували з України до Польщі, попросив про підтримку з боку ЄС і, зокрема, з боку канцлерки Німеччини Ангели Меркель.

Про це він заявив німецькому виданню Bild.

"Якщо Європейський Союз і особливо канцлерка Ангела Меркель нарешті не почнуть щось робити, Україна розпадеться. Порошенко зруйнує цю країну. Він хоче мене усунути, бо я викриваю корупцію", - заявив Саакашвілі.

Він повідомив, що повернеться в Україну, але легальним способом.

Як відомо, близько 15:00 12 лютого Саакашвілі затримали у київському ресторані.

Пізніше у Державній прикордонній службі повідомили, що видворили лідера партії "Рух нових сил" Міхеіла Саакашвілі до Польщі.

Польські прикордонники підтвердили, що лідер партії "Рух нових сил" Міхеіл Саакашвілі  прибув до Польщі та був прийнятий на території країни на основі заяви про реадмісію Державної міграційної служби України.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter