Тіллерсон: "Ісламська держава" ще не зазнала остаточної поразки

Вівторок, 13 лютого 2018, 11:43
Версія для друку Коментарі

Завершення масштабних бойових дій проти "Ісламської держави" не означає, що Сполучені Штати та їх союзники завдали їй остаточної поразки.

Про це заявив держсекретар США Рекс Тіллерсон, передає Reuters.

"Завершення основних бойових операцій не означає, що ми домоглися остаточної поразки ІДІЛ", - сказав він.

"ІДІЛ залишається серйозною загрозою для стабільності регіону, нашої батьківщини та інших частин земної кулі" – додав Тіллерсон.

За його словами, бойовики, які втратили захоплені території в Іраку і Сирії, намагаються здобути територію в інших країнах.

"Історії не слід дозволяти повторюватися в інших місцях," - наголосив Тіллерсон.

"У Іраку та Сирії ІДІЛ намагається перетворитися на повстанців. У таких місцях, як Афганістан, Філіппіни, Лівія, Західна Африка та інші країни, вона намагається забезпечити собі тихі гавані" – сказав він.

Тіллерсон також висловив стурбованість подіями на північному заході Сирії, де Туреччина веде військову операцію протии курдських повстанців. При цьому він додав, що усвідомлю "загрозу для безпеки Туреччини".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter