Ердоган застеріг Кіпр та Грецію: не виходьте за межі дозволеного

Вівторок, 13 лютого 2018, 12:18
Версія для друку Коментарі

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган виступив з попередженням Греції, Кіпру та міжнародним компаніям, які займаються розвідкою газу в Середземному морі, щоб вони не "виходили за межі дозволеного" і не посягали на права Туреччини.

Про це Ердоган заявив у вівторок у зверненні до депутатів своєї партії, повідомляє Associated Press.

 "Опортуністичні спроби, які стосуються розвідки газу на Кіпрі та островів у Егейському морі, у центрі нашої уваги. Ми застерігаємо тих, хто виходить за межі дозволеного з прорахунками на Кіпрі та в Егейському морі", - сказав Ердоган.

Нагадаємо, турецькі військові кораблі з п’ятниці блокують біля берегів Кіпру бурове судно італійської компанії ENI, яке має здійснити розвідку газу. Туреччина виступає проти буріння, заявляючи, що це порушує права турків-кіпріотів на природні ресурси Кіпру.

Між Грецією та Туреччиною також триває суперечка щодо спірних островів Імі в Егейському морі. Туреччина ставить під сумнів грецький суверенітет над ними. Близько опівночі в понеділок катер турецької берегової охорони протаранив грецьке судно, що стояло на якорі поблизу островів Імі.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter