В Росії заборонили ввезення яблук та груш з Білорусі і Сербії

Вівторок, 13 лютого 2018, 17:09
Версія для друку Коментарі

Россільгоспнагляд заборонив ввезення яблук з Білорусі і груш з Сербії.

Як повідомляє "Коммерсант", Россільгоспнагляд перевіряв, чи не переправляють білоруські та сербські підприємства санкційні товари з Європи під виглядом своєї продукції.

В ході перевірки на складах 31 білоруського підприємства не виявилося яблук. З цього російське відомство зробило висновок, що підприємства постачають в Росію фрукти з третіх країн.

Також Россільгоспнагляд з'ясував, що груші, які ввозять до Росії з Сербії,  "не характерні по сортовому складу для Сербії".

Тому з 14 лютого постачання груш з цієї країни тимчасово обмежили до проведення експертних переговорів і роз'яснення ситуації з компетентною службою країни.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter