В Росії заборонили ввезення яблук та груш з Білорусі і Сербії

Вівторок, 13 лютого 2018, 17:09
Версія для друку Коментарі

Россільгоспнагляд заборонив ввезення яблук з Білорусі і груш з Сербії.

Як повідомляє "Коммерсант", Россільгоспнагляд перевіряв, чи не переправляють білоруські та сербські підприємства санкційні товари з Європи під виглядом своєї продукції.

В ході перевірки на складах 31 білоруського підприємства не виявилося яблук. З цього російське відомство зробило висновок, що підприємства постачають в Росію фрукти з третіх країн.

Також Россільгоспнагляд з'ясував, що груші, які ввозять до Росії з Сербії,  "не характерні по сортовому складу для Сербії".

Тому з 14 лютого постачання груш з цієї країни тимчасово обмежили до проведення експертних переговорів і роз'яснення ситуації з компетентною службою країни.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter