Посол Британії: ми не русофоби, у нас є проблеми з керівництвом РФ

Вівторок, 13 лютого 2018, 19:54
Версія для друку Коментарі

Британія не проводить політики невизнання Росії та російського народу, а має проблеми з рішеннями російського керівництва.

Про це в інтерв’ю газеті "День" заявила посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф.

"У нас є проблеми з російським керівництвом, а також рішеннями, які воно ухвалює. І однією з таких великих проблем є незаконна анексія Криму та втручання на Донбасі", - сказала посол Гоф.

Дипломат наголосила, що Лондон прагне мати добрі відносини з Росією.

"Ми не є русофобами. Ми не проводимо політики, яка характеризується невизнанням Росії та російського народу", - сказала Джудіт Гоф.

Вона додала, що між Британією та РФ існують сфери, щодо яких сторони сильно розходяться. Зокрема, таким є українське питання.

Водночас у рамках Ради Безпеки ООН Британія вбачає необхідність дискусій з Росією.

"Ми хочемо бачити Росію як успішного та відповідального члена міжнародної спільноти. Чого ми не хочемо, то це Росії, яка кидає виклик міжнародному порядку і нелегально втручається у внутрішні справи своїх сусідів.

Ми хочемо бачити відповідальну Росію, яка стане співучасником у справі глобальної безпеки. Але ми не можемо закрити очі на те, що Росія зробила і продовжує робити в Україні. Саме тому ми є дуже відданими у підтримці вашої країни", - пояснила посол. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter