Глава МЗС Британії назвав Brexit причиною для надії, а не страху

Середа, 14 лютого 2018, 09:43
Версія для друку Коментарі

Глава МЗС Британії Борис Джонсон переконаний, що  вихід з ЄС є причиною для надії, а не страху.

Очікується, що він скаже про це у своїй промові, яка має на меті навести мости між тими, хто голосував за і проти Brexit, передає BBC.

"Недостатньо сказати, що "ви програли, змиріться", - йдеться у його промові.

Однак Джонсон також наполягає на тому, що ті, хто хоче зупинити Brexit, не досягнуть успіху.

"Я боюся, що деякі люди більше ніж будь-коли націлені на те, щоб зупинити Brexit, щоб повернути назад результат референдуму 23 червня 2016 року і порушити волю народу. Я вважаю, що це було б жахливою помилкою, яка призвела б до появи постійного і незабутнього відчуття зради. Ми не можемо цього допустити і не допустимо ", - заявить він.

За словами міністра, вихід з ЄС може стати історією успіху, але перш за все слід подолати страхи тих, хто не хоче Brexit.

"Я хочу спробувати викрити принаймні деякі з цих страхів і показати, що вони є необгрунтованими, а істиною є протилежне: Brexit не є причиною для страху, а для надії" – йдеться у промові Джонсона.

Виступ Джонсона стане першим у серії промов "дорога Brexit", які мають виголосити також прем’єрка Тереза Мей і міністри.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter