В аеропорту Лондона евакуювали пасажирів літака через серйозну аварію на аеродромі

Середа, 14 лютого 2018, 13:11
Версія для друку Коментарі

В лондонському аеропорту "Хітроу" повідомили про серйозний інцидент за участю двох транспортних засобів на аеродромі, внаслідок чого було евакуйовано пасажирів одного з літаків.

Про це повідомляє The Independent.

У заяві йдеться, що аеропорт "тісно співпрацює з аварійно-рятувальними службами" після аварії між двома транспортними засобами в повітряній зоні.

Повідомляється, що у зв'язку з інцидентом пасажири одного із літаків були евакуйовані.

"Аеродром залишається відкритим, і ми будемо працювати над тим, щоб звести до мінімуму збій, що може зашкодити подорожам наших пасажирів", - сказала речниця аеропорту "Хітроу".

"Ми надали допомогу двом пацієнтам, обидва - чоловіки. Одному з них ми допомагали у зв'язку з травмою плеча, він був доставлений в лікарню. Другий чоловік пізніше мав зупинку серця, і нам потрібно було докласти великих зусиль, щоб реанімувати його на місці та по дорозі в лікарню", - розповів речник Лондонської служби швидкої допомоги.

Незважаючи на заяву аеропорту про те, що інцидент не вплине на поїздки, кілька пасажирів вже повідомили у Twitter про проблеми.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter