Столтенберг: Туреччині буде важко інтегрувати російські С-400 в систему НАТО

Середа, 14 лютого 2018, 20:39
Версія для друку Коментарі

Туреччині буде складно інтегрувати російські зенітні ракетні системи С-400 в систему протиповітряної системи НАТО.

Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг на прес-конференції у Брюсселі, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

За його словами, сьогодні під час міністерської зустрічі обговорювали протиповітряну оборону Туреччини і говорили про те, що НАТО зміцнює її за рахунок розміщення своїх батарей Patriot.

"Ми обговорили ситуацію з придбанням комплексу С-400, але більша частина часу якраз була присвячена обговоренню системи ППО Туреччини і прогресу в укладенні угоди з італійсько-французьким консорціумом Eurosam із закупівлі цих систем у союзників. Вони підписали меморандум про взаєморозуміння і почали роботу", - сказав Столтенберг.

"Звичайно, кожна держава сама приймає рішення, яку систему ППО купувати. Але для НАТО важливо, щоб потім вона була інтегрована в систему ППО Альянсу і очевидно, що Eurosam просто інтегрувати, в той час як по С-400 не було ніяких запитів і її буде складніше інтегрувати", - зазначив він.

Нагадаємо, у вересні 2017 року президент Туреччини повідомив, що Анкара підписала з Москвою угоду про придбання систем С-400 і вже внесла завдаток.

У НАТО попередили Туреччину через купівлі російських С-400, зазначивши, що Туреччина, яка є членом Альянсу, має бути готова до "необхідних наслідків".

С-400 "Тріумф" - зенітна ракетна система великої дальності, прийнята на озброєння в 2007 році. Вона призначена для знищення авіації, крилатих і балістичних ракет, у тому числі середнього радіусу дії, може застосовуватися проти наземних об'єктів.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter