Туреччина заперечила використання хімічної зброї в Сирії

Неділя, 18 лютого 2018, 15:22
Версія для друку Коментарі

Туреччина заперечує заяви моніторингових груп та сирійських державних ЗМІ про те, що турецькі військовослужбовці використовували хімічну зброю проти цивільних осіб під час операції у північно-західній Сирії.

Про це повідомляє Al Jazeera.

"Туреччина не використовує міжнародно заборонені військові інструменти в Афріні", - сказав Ясін Актай, головний радник президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана.

Сирійський центр з прав людини повідомив, що шість людей постраждали під час турецького обстрілу в районі Афріна і всі вони мали проблеми з диханням, що може бути ознакою використання хімічної зброї.

"Медичні джерела підтвердили використання газу під час обстрілу, але група поки не змогла встановити тип використовуваних газів", - сказано в заяві групи.

Державне сирійське інформаційне агентство SANA, цитуючи місцевих лікарів повідомило, що шість осіб були госпіталізовані з симптомами ядухи після удари турецьких снарядів, що містили отруйний газ.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мільярд в обмін на е-декларації: ЄС прибере ліс-кругляк з умов фінансової допомоги Україні

Для отримання грошей Київ має показати успіх реформ. Європейці погодилися не включати до умов свою вимогу про скасування мораторію на експорт лісу-кругляка. Цю суперечку Київ та Брюссель домовилися вирішувати в іншому форматі...

Катерина Зарембо, Елізабете Візгунова, Центр "Нова Європа"

Партнерство навколо схожих проблем: аудит відносин України та Латвії

Латвія сприйняла російську агресію проти України як загрозу для свого існування. Невипадково наратив про "Україну, яка веде війну за ЄС", практично табуйований у деяких європейських столицях, має популярність серед лідерів громадської думки Латвії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter