В уряді Угорщини главу МЗС Люксембургу офіційно назвали "екстремістом та ідіотом"

Вівторок, 20 лютого 2018, 11:38
Версія для друку Коментарі

Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто обізвав свого люксембурзького колегу Жана Ассельборна ідіотом з божевільними ідеями.

Про це йдеться у повідомленні на сайті угорського уряду за назвою "Глава МЗС Люксембургу ненавидить Угорщину".

Таким чином Петер Сійярто відреагував на заяву Ассельборна, який закликав ЄС протистояти угорським планав ввести заборону на діяльність неурядових організацій, що допомагають мігрантам.

"Жан Ассельборн перетнув усі можливі межі своєю останньою заявою" - заявив Сійярто.

За його словами, Ассельборн є представником "естремістських лібералів, які демонструють неприйнятну позицію" щодо прийому мігрантів і таким чином ризикують завалити ними всю Європу.

"Жан Ассельборн ідіот, але угорці ні. Народу Угорщини не потрібні божевільні ідеї глави МЗС Люксембургу, щоб знати, що для них краще" - заявив глава МЗС Угорщини.

"Уряд Орбана (прем'єр Угорщини Віктор Орбан – ред.) захищає безпеку Угорщини, а люксембурзький глава МЗС хоче знищити захисну огорожу на кордоні разом з Джорджем Соросом і його товаришами, щоб завалити Угорщину мігрантами" - наголосив міністр.

Минулого тижня в Угорщині представили законопроект, який  дасть право міністру внутрішніх справ забороняти неурядові організації (НУО), що підтримують міграцію. Жан Ассельборн в інтерв’ю німецьким ЗМІ заявив, що ЄС має піднятися проти цього законопроекту і запустити проти Угорщини статтю 7 Договору про ЄС, яка може призвести до позбавлення країни права голосу в Раді Євросоюзу.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто звинуватив Київ у порушенні "міжнародних законів" та початку "міжнародної кампанії брехні" у конфлікті щодо мови освіти меншин.

На додаток до цього Сійярто звинуватив Україну в ігноруванні рішення Венеціанської комісії. Варто зазначити, що у Венеціанській комісії дотримуються іншої думки - там раніше заявляли, що не згодні з ключовою претензію Угорщини щодо мовного закону.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мільярд в обмін на е-декларації: ЄС прибере ліс-кругляк з умов фінансової допомоги Україні

Для отримання грошей Київ має показати успіх реформ. Європейці погодилися не включати до умов свою вимогу про скасування мораторію на експорт лісу-кругляка. Цю суперечку Київ та Брюссель домовилися вирішувати в іншому форматі...

Катерина Зарембо, Елізабете Візгунова, Центр "Нова Європа"

Партнерство навколо схожих проблем: аудит відносин України та Латвії

Латвія сприйняла російську агресію проти України як загрозу для свого існування. Невипадково наратив про "Україну, яка веде війну за ЄС", практично табуйований у деяких європейських столицях, має популярність серед лідерів громадської думки Латвії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter