Британія пропонує ЄС гнучку тривалість перехідного періоду після Brexit

Середа, 21 лютого 2018, 20:01
Версія для друку Коментарі

Велика Британія прагне до гнучкого перехідного періоду після того, як країна вийде з Євросоюзу 29 березня 2019 року.

Про це свідчить проект пропозицій британського уряду, який був надісланий 27 іншим державам-членам ЄС.

Нові пропозиції британського уряду говорять, що перехідний період після Brexit повинен тривати стільки часу, скільки потрібно для "підготовки та впровадження нових процесів та нових систем".

"Велика Британія погоджується з періодом тривалістю приблизно два роки, але воліє обговорити з ЄС оцінки, на яких базується запропонована дату закінчення", - йдеться в документі.

ЄС раніше заявив, що перехідний період, під час якого Британія мала б продовжувати застосовувати правила спільноти, має закінчитися 31 грудня 2020 року. Тобто цей період має тривати 21 місяць, а не "близько двох років", як говорили британський прем’єр Тереза Мей.

Британія також прагне перевірити закони ЄС, яких країна зобов'язана дотримуватися під час переходу.

Лондон також пропонує створити спільний комітет для подолання конфліктів, що виникають, особливо в період перехідного періоду.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Ганна Шелест, для Європейської правди

Три кола санкцій: наскільки потужним стане британське покарання РФ

Не менше, аніж сам злочин, який було визнано нападом на суверенітет Британії, офіційний Лондон вразила подальша зухвалість РФ. Як вже заявив міністр закордонних справ Королівства Борис Джонсон, складається враження, що росіяни одночасно відмежовуються від замаху і пишаються ним.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Помста до Венеції доведе: Порошенко та ВР створюють нову проблему у відносинах з Європою

Києву достатньо просто затягнути час: наступний пленарний тиждень буде останнім перед тим, як спливе термін декларування. Це створить для України і особисто для Порошенка низку проблем у відносинах з Євросоюзом та США. Хоча у Києва є аргумент на свою користь...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter