В Італії на постерах євроскептиків з гаслом "Італійці передусім" виявили фото чехів і словаків

Четвер, 22 лютого 2018, 10:43
фото
Версія для друку Коментарі

На передвиборних постерах євроскептичної "Ліги півночі", об’єднаних гаслом "Італійці передусім", розміщені фото чехів і словаків.

Про це повідомляє La Repubblica.

Блогер і журналіст видання The Vision Маттео Ленардон з’ясував, що на агітаційних постерах до передвиборчої акції "Ліги півночі" у Мілані 24 лютого немає жодного італійця, за винятком самого лідера "Ліги півночі" Маттео Сальвіні.

"Ці люди – не солдати "Ліги півночі", не звичайні італійці, а іноземні моделі іноземних агенцій, які виставляють зображення на продаж", - зазначив Ленардон, який провів розслідування і встановив походження зображень.

 
 

На одному з постерів – зображення на тлі Міланського собору усміхненої жінки з дочкою на руках (насправді – з Чехії), на іншому – батько і син, яких "зіграли" моделі агентства зі Словаччини. Постери об’єднані гаслом "Італійці передумім".

"Він хотів розділити Італію, а спромігся знову об’єднати Чехословаччину", - резюмував блогер.

Як повідомлялося, правий блок на чолі з партією колишнього прем’єр-міністра Сильвіо Берлусконі лідирує у передвиборчих перегонах, але не отримає достатньо голосів для абсолютної більшості.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Ганна Шелест, для Європейської правди

Три кола санкцій: наскільки потужним стане британське покарання РФ

Не менше, аніж сам злочин, який було визнано нападом на суверенітет Британії, офіційний Лондон вразила подальша зухвалість РФ. Як вже заявив міністр закордонних справ Королівства Борис Джонсон, складається враження, що росіяни одночасно відмежовуються від замаху і пишаються ним.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Помста до Венеції доведе: Порошенко та ВР створюють нову проблему у відносинах з Європою

Києву достатньо просто затягнути час: наступний пленарний тиждень буде останнім перед тим, як спливе термін декларування. Це створить для України і особисто для Порошенка низку проблем у відносинах з Євросоюзом та США. Хоча у Києва є аргумент на свою користь...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter