Росія заборонила американським дипломатам спостерігати за виборами

Четвер, 22 лютого 2018, 10:58
Версія для друку Коментарі

Американські дипломати і працівники американських закордонних установ в Росії не будуть допущені до спостереження за майбутніми президентськими виборами в РФ.

Про це в четвер "Інтерфаксу" заявив заступник голови МЗС РФ Сергій Рябков.

"Що стосується американських дипломатів і співробітників американських закордонних установ в Російській Федерації, то вони не будуть допущені до цього процесу з урахуванням того, що в ході виборів в США в 2016 році співробітникам російських закордонних установ в США в таку можливість було відмовлено", - сказав заступник міністра.

За його словами, МЗС РФ вже повідомило про це рішення посольство США в Москві.

Водночас громадяни США, які входять до складу місії Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ зі спостереження за виборами, спостерігати за виборами зможуть.

Як відомо, у липні минулого року Росія оголосила про санкції проти американських дипломатів. РФ зажадала, щоб США до початку осені скоротили кількість дипломатичних співробітників до 455 осіб. Ці заходи стали відповіддю на прийняті американським Конгресом нові санкції проти РФ.

Після цього у Держдепартаменті США заявили про закриття генконсульства Росії в Сан-Франциско, а також двох дипломатичних об'єктів у Вашингтоні та Нью-Йорку.

Вибори президента у Росії відбудуться 18 березня. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Ганна Шелест, для Європейської правди

Три кола санкцій: наскільки потужним стане британське покарання РФ

Не менше, аніж сам злочин, який було визнано нападом на суверенітет Британії, офіційний Лондон вразила подальша зухвалість РФ. Як вже заявив міністр закордонних справ Королівства Борис Джонсон, складається враження, що росіяни одночасно відмежовуються від замаху і пишаються ним.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Помста до Венеції доведе: Порошенко та ВР створюють нову проблему у відносинах з Європою

Києву достатньо просто затягнути час: наступний пленарний тиждень буде останнім перед тим, як спливе термін декларування. Це створить для України і особисто для Порошенка низку проблем у відносинах з Євросоюзом та США. Хоча у Києва є аргумент на свою користь...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter