Україна та Албанія обмінялися першими проектами угоди про ЗВТ

Четвер, 22 лютого 2018, 12:30
Версія для друку Коментарі

Міністри закордонних справ України та Албанії обмінялися пропозиціями щодо угоди про зону вільної торгівлі.

Про це у Twitter повідомило Міністерство закордонних справ України.

Глава МЗС Албанії Дітмір Бушаті в рамках візиту до Києва зустрівся з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіном. За словам Клімкіна, дипломати обговорили пропозиції щодо угоди  про зону вільної торгівлі та обмінялися першими проектами угод.

"Є багато перспектив поглиблення співробітництва із залученням бізнесу та у гуманітарній сфері", - прокоментував переговори Клімкін.

"Ми обмінялися першими проектами нашої угоди , виходячи з очевидної зацікавленості нашого бізнесу в такому обміні, зокрема, з продажу сільськогосподарської продукції", - цитує главу МЗС Албанії Дітміра Бушаті "Інтерфакс-Україна".

Раніше віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила, що Україна готова до обговорення питання вільної торгівлі з Албанією.

Зауважимо, основу експортних поставок з України в Албанію складають чорні метали, добрива, жири та олії, цукор і кондитерські вироби.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
RFI

Привіт від Каддафі: за що затримали Ніколя Саркозі

У чому підозрюють екс-президента Франції? Все почалося з 2011 року, коли син Муаммара Каддафі Саїф аль-Іслам зажадав від Саркозі повернути гроші, які Лівія виділяла йому на президентську кампанію. Йдеться про суму не менш ніж 50 млн євро (рос.).

Олеся Басараб, Братислава, для Європейської правди

Між новим урядом та перевиборами: куди ведуть масштабні протести у Словаччині

Колишній словацький прем'єр, який старанно створював собі імідж проєвропейського політика, зруйнував його однією заявою. Однак його відставка вже була не здатна заспокоїти протести. Словаки продовжують вимагати повного оновлення політичної системи.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter