"Альтернатива для Німеччини" хоче співпрацювати з антиісламським рухом Pegida

Четвер, 22 лютого 2018, 17:59
Версія для друку Коментарі

Один з лідерів ультраправої партії "Альтернативи Німеччини" (AfD) пропонує скасувати заборону на участь членів партії у мітингах антиісламського руху Pegida.

Про це повідомляє Reuters.

До виборів минулого року AfD обережно ставилася до участі у спільних заходах з Pegida, яка з 2015 року регулярно проводить мітинги проти "ісламізації", переважно у Дрездені.

"Це стосується Pegida у Дрездені. Ми повинні скасувати заборону співпраці, яка зараз існує", - заявив співголова AfD Йорг Мютхен.

Він хоче, щоб члени партії могли виступати на мітингах Pegida та демонструвати там партійні символи.

Однак Мютхен визнав, що можуть бути проблеми через будь-які тісні зв'язки з Лутцем Бахманом, одним із засновників Pegida.

Бахман ненадовго залишав посаду лідера руху після того, як були опубліковані його фотографії, де він позує в образі Гітлера, з такими ж вусами та стрижкою.

Деякі лідери AfD також підтримують скасування заборони на співпрацю, якщо Бахман знову відступить на задній план.

Нагадаємо, у 2016 році окружний суд Дрездена визнав Бахмана винним у розпалюванні ненависті, але присудив лише штраф у 9,6 тис. євро, в той час як обвинувачення наполягало на ув’язненні у 7 місяців.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мільярд в обмін на е-декларації: ЄС прибере ліс-кругляк з умов фінансової допомоги Україні

Для отримання грошей Київ має показати успіх реформ. Європейці погодилися не включати до умов свою вимогу про скасування мораторію на експорт лісу-кругляка. Цю суперечку Київ та Брюссель домовилися вирішувати в іншому форматі...

Катерина Зарембо, Елізабете Візгунова, Центр "Нова Європа"

Партнерство навколо схожих проблем: аудит відносин України та Латвії

Латвія сприйняла російську агресію проти України як загрозу для свого існування. Невипадково наратив про "Україну, яка веде війну за ЄС", практично табуйований у деяких європейських столицях, має популярність серед лідерів громадської думки Латвії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter