Прем'єрка Британії 2 березня виступить із промовою про відносини з ЄС після Brexit

П'ятниця, 23 лютого 2018, 17:39
Версія для друку Коментарі

Прем'єр-міністр Британії Тереза Мей виступить в наступну п'ятницю, 2 березня, із промовою про відносини Британії з ЄС після виходу із блоку, після того, як її міністри погодили ключові позиції.

Про це повідомляє AFP.

Один із міністрів, який не був присутній на урядовій зустрічі 22 лютого, повідомив, що міністри домовилися, що Велика Британія намагатиметься приєднатися до законів ЄС в тих чи інших секторах економіки, але залишає за собою право відхилитися від них.

Як відомо, від Мей вимагають викласти більш детально її позицію щодо партнерства з ЄС, перш ніж розпочнуться переговори в квітні. 

Напередодні прем'єрка зібрала близько десятка міністрів, переговори тривали приблизно вісім годин.

"Це була дуже позитивна зустріч та крок вперед, погоджено ключові пункти промови прем'єр-міністра про наші майбутні відносини (з ЄС. - Ред.)", - сказав речник Мей.

"Прем'єр-міністр викладе більше деталей щодо позиції уряду в п'ятницю (2 березня - Ред.)", - додав він.

Раніше повідомлялося, що Велика Британія прагне до гнучкого перехідного періоду після того, як країна вийде з Євросоюзу 29 березня 2019 року.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мільярд в обмін на е-декларації: ЄС прибере ліс-кругляк з умов фінансової допомоги Україні

Для отримання грошей Київ має показати успіх реформ. Європейці погодилися не включати до умов свою вимогу про скасування мораторію на експорт лісу-кругляка. Цю суперечку Київ та Брюссель домовилися вирішувати в іншому форматі...

Катерина Зарембо, Елізабете Візгунова, Центр "Нова Європа"

Партнерство навколо схожих проблем: аудит відносин України та Латвії

Латвія сприйняла російську агресію проти України як загрозу для свого існування. Невипадково наратив про "Україну, яка веде війну за ЄС", практично табуйований у деяких європейських столицях, має популярність серед лідерів громадської думки Латвії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter