Франція нагадала Києву про необхідність створити незалежний антикорупційний суд

Понеділок, 05 лютого 2018, 16:42
Версія для друку Коментарі

Україна має зосередити зусилля на боротьбі з корупцією, зокрема, створити незалежний антикорупційний суд.

Про це йдеться у повідомленні французького МЗС за результатами зустрічі міністра закордонних справ Франції Жана-Іва Ле Дріана з українським колегою Павлом Клімкіним.

У відомстві відзначили прогрес України у консолідації банківської системи, у реформування енергетичного сектору, а також створення законодавчої і інституційної основи антикорупційної системи.

"Разом з європейськими партнерами та партнерами по "Великій сімці" Франція продовжить підтримувати Україну на шляху реформ і надасть необхідну підтримку їх імплементації" - йдеться у повідомленні.

"Боротьба з корупцією – це пріоритет, на якому мають бути зосереджені всі зусилля, зокрема, задля створення дієздатного і незалежного антикорупційного суду" - наголосили в МЗС Франції.

Раніше повідомлялося, що директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард у окремій заяві нагадала українським партнерам, що антикорупційні вимоги лишаються ключовими умовами співпраці України з МВФ.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter