Туреччина готова реформувати закони про тероризм для безвізу з ЄС – посол

Вівторок, 06 лютого 2018, 09:21
Версія для друку Коментарі

Туреччина готова провести реформу антитерористичного законодавства, як цього вимагає ЄС, для отримання безвізового режиму.

Про це заявив посол Туреччини в ЄС Фарук Каймакчі, повідомляє EUobserver.

Реформа є одним з критеріїв ЄС, які необхідно виконати перед тим, як скасувати візові вимоги для турецьких громадян

Каймакчі заявив, що Анкара з відносною легкістю зможе виконати також всі інші ключові вимоги

"Для нас це не так важко, Україна може це зробити, Грузія може це зробити, чому не Туреччина? Це для нас не складно", - сказав він.

Серед інших важливих критеріїв для отримання безвізу - реформування законів про захист даних, що, за словами Каймакчі, також не буде проблемою, хоча укладення угоди Європолом може зайняти більше часу.

Проте Каймакчі сказав, що внесення будь-яких змін до законодавства буде залежати від підтримки ЄС. "Чим більше ЄС надаватиме підтримки, тим більше реформуватиме Туреччина", - сказав він.

Нагадаємо, президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган відхилив пропозиції про партнерство з ЄС, наполягаючи на повному членстві в блоці.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter