КНДР на параді перед Олімпіадою показала нові балістичні ракети

П'ятниця, 09 лютого 2018, 15:19
фото
Версія для друку Коментарі

Північна Корея представила нові міжконтинентальні балістичні ракети, випробування яких відбулося минулого року, і новий тип ракети малої дальності під час великого військового параду в четвер.

Про це повідомляє Reuters.

У параді, присвяченому 70-річчю з дня заснування північнокорейської армії, взяли участь лідер КНДР Кім Чен Ин та інші високопоставлені посадовці. Зазвичай, цей парад відбувався у квітні, а цього разу напередодні церемонії відкриття зимової Олімпіади в сусідній Південній Кореї.

Північнокорейські державні засоби масової інформації транслювали цей парад і експерти змогли встановити, що вперше були офіційно показані ракети Хвасон-14 і Хвасон-15, випробування яких пройшли в 2017-му.

 Хвасон-14

Ракету Hwasong-14 КНДР двічі успішно випробувала в минулому році. Успішне випробування двоступінчатої ракети Хвасон-15 відбулося у листопаді 2017-го, аналітики вважають, що вона здатна досягти континентальної території США.

 Хвасон-15

На параді також помітили нову ракету малої дальності, яка базується на російській балістичній ракеті "Іскандер", а також має багато особливостей південнокорейської балістичної ракети "Hyunmoo-2".

Нова ракета малої дальності

Експерти також відзначили, що на параді було значно менше танків та артилерії і більше ракет. Ймовірно, КНДР таким чином хоче продемонструвати розвиток своїх технологій.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter