Скаргу щодо сексуальних домагань проти міністра екології Франції подала онука Міттерана

П'ятниця, 09 лютого 2018, 17:59
Версія для друку Коментарі

Автором скарги щодо сексуального насильства і домагань, поданою у 2008 році проти нинішнього міністра екології Франції Ніколя Юло, виявилася онука колишнього президента Франції Франсуа Міттерана – Паскаль Міттеран.

Про це повідомляє Le Monde з посиланням на адвоката жінки Мішеля Дюфранка.

За його словами, Паскаль Міттеран в жодному разі не хотіла надавати цій справі розголосу.

"Ім'я пані Паскаль Міттеран використовується без її згоди у медійних атаках проти міністра Ніколя Юло", - сказав він.

"Вона жодним чином не була ініціатором появи у ЗМІ інформації, яка нині стала предметом обговорення", - додав адвокат.

За словами Дюфранка, Паскаль Міттеран з 2008 року, часу, коли була складена скарга, жодного разу не намагалася дати їй новий поштовх.

Як повідомлялося, Ніколя Юло, один з найпопулярніших міністрів в уряді Франції, виступив із заявою, в якій назвав "ганебними" чутки про звинувачення в сексуальному насильстві та домаганнях.

Свою заяву міністр комплексних екологічних перетворень Франції зробив ще напередодні, оскільки сьогодні, 9 лютого, французький тижневик Ebdo опублікував статтю, у якій йтиметься про звинувачення від жінки з добре відомої французької політичної родини стосовно міністра.

Батько жінки розповів журналу, що його дочка, описуючи цю ситуацію, "ніколи не використовував слово зґвалтування", однак заявила, що діяла "під примусом".

Йдеться про події 1997 року, однак жінка звернулася до поліції аж у 2008 році, коли термін для відкриття судової справи вже закінчився.

Повідомляється, що в той час Юло був допитаний поліцією і справу було закрито.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter