ЄС не визнає вибори президента РФ в анексованому Криму – Могеріні

Понеділок, 12 березня 2018, 13:26
Версія для друку Коментарі

Верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні запевнила, що ЄС не буде визнавати вибори президента РФ в незаконно анексованому Криму.

Про це вона заявила на спільній прес-конференції з президентом Петром Порошенком у Києві.

"Хочу також сказати, що для нас (ЄС. - Ред.) надзвичайно важливо, що цей візит відбувається буквально за кілька днів до четвертої річниці незаконної анексії Криму та Севастополя. Ми не визнаємо цю незаконну анексію та продовжуємо впроваджувати нашу політику щодо невизнання цієї незаконної анексії", - сказала вона.

"Ми (ЄС. - Ред.) також не визнаємо вибори (президента РФ. - Ред.), які будуть проводитися в Криму, та продовжуємо санкції у цьому відношенні", - сказала вона.

Під час прес-конференції Мегеріні також закликала РФ звільнити всіх, хто був незаконно затриманий та утримується за ґратами в Криму та на території Росії.

Як відомо, 16 березня 2014 на території Криму і міста Севастополя пройшов псевдореферендум про статус півострова, за фальсифікованими результатами якого Росія включила Крим до свого складу.

Нагадаємо, Рада ЄС 12 березня продовжила індивідуальні санкції за підрив і загрозу територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Віктор Савінок, "25 років разом. Що далі?"

Україна у німецькому фокусі: як мінялася позиція Берліна

Довгі роки український вектор у системі зовнішньої політики Німеччини був вкрай слабко окреслений. Попри це в умовах російської агресії Берлін взяв курс на підтримку України. Нинішній рівень українсько-німецьких зв’язків є безпрецедентно високим.

Андрюс Кубілюс, автор "плану Маршалла для України", для Європейської правди

"План Маршалла" на фінішній прямій: що потрібно зробити Україні

Добра новина для України: план її підтримки може почати працювати вже до середини наступного року. Навіть більше, ймовірність успішного результату сьогодні є великою, як ніколи раніше. Втім, є і погана новина – це вікно можливостей скоро закриється.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter