Серед умов нового фінансування від ЄС можуть бути ліс-кругляк та перевірка е-декларацій

Понеділок, 12 березня 2018, 13:35
Версія для друку Коментарі

Умови, які були висунуті для надання останнього траншу в рамках попереднього пакету макрофінансової допомоги, можуть перейти і до нового пакету.

Про це заявила високий представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні на спільній прес-конференції з президентом Петром Порошенком у Києві.

За її словами, зараз йде обговорення умов, на яких виділятимуться кошти.

"Звісно, були елементи, що застосовувалися для попередньої програми допомоги і не дали можливості надати останній транш", - зазначила Могеріні.

"Я думаю, що ці умови також можуть перейти і до нового пакету макрофінансової допомоги", - додала вона.

Високий представник висловила сподівання, що надання коштів відбудеться вже до кінця цього року.

Водночас Могеріні наголосила, що для ЄС важливо побачити успіхи, яких досягне Україна у зусиллях по боротьбі з корупцією.

Як повідомлялося, 9 березня Європейська комісія затвердила пропозицію щодо нової програми макрофінансової допомоги (MFA) для України на суму до 1 млрд. євро для підтримки економічної стабілізації та структурних реформ.

Україна виконала 17 із 21 політичних зобов'язань, пов'язаних з третім траншем у розмірі 600 мільйонів євро, які могли б бути надані Україні під час третьої програми MFA. Чотири заходи не були запроваджені до моменту закінчення терміну дії допомоги в січні 2018 року і Єврокомісія не виплатила останній транш.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Віктор Савінок, "25 років разом. Що далі?"

Україна у німецькому фокусі: як мінялася позиція Берліна

Довгі роки український вектор у системі зовнішньої політики Німеччини був вкрай слабко окреслений. Попри це в умовах російської агресії Берлін взяв курс на підтримку України. Нинішній рівень українсько-німецьких зв’язків є безпрецедентно високим.

Андрюс Кубілюс, автор "плану Маршалла для України", для Європейської правди

"План Маршалла" на фінішній прямій: що потрібно зробити Україні

Добра новина для України: план її підтримки може почати працювати вже до середини наступного року. Навіть більше, ймовірність успішного результату сьогодні є великою, як ніколи раніше. Втім, є і погана новина – це вікно можливостей скоро закриється.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter