Повстанці у сирійській Гуті погодилися на евакуацію поранених

Понеділок, 12 березня 2018, 13:42
Версія для друку Коментарі

Найбільша повстанська група в сирійській східній Гуті заявила про домовленість з російськими силами щодо евакуації поранених людей з анклаву неподалік від Дамаска.

Про це повідомляє The Associated Press.

Повстанське угруповання "Армія ісламу" в понеділок заявило, що відповідна угода з росіянами була досягнута через Організацію Об'єднаних Націй.

У заяві йдеться, що евакуація поранених буде відбуватися поетапно, однак немає згадки про те, хто саме підпадає під евакуацію - повстанці чи цивільні особи.

Як відомо, внаслідок наступу урядових сирійських сил з 18 лютого цього року у східній Гуті загинули вже більш як 1 000 мирних жителів.

Нагадаємо, за даними Сирійського центру моніторингу за дотриманням прав людини, в ході семирічного конфлікту у Сирії загинули більше 350 тисяч людей.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Віктор Савінок, "25 років разом. Що далі?"

Україна у німецькому фокусі: як мінялася позиція Берліна

Довгі роки український вектор у системі зовнішньої політики Німеччини був вкрай слабко окреслений. Попри це в умовах російської агресії Берлін взяв курс на підтримку України. Нинішній рівень українсько-німецьких зв’язків є безпрецедентно високим.

Андрюс Кубілюс, автор "плану Маршалла для України", для Європейської правди

"План Маршалла" на фінішній прямій: що потрібно зробити Україні

Добра новина для України: план її підтримки може почати працювати вже до середини наступного року. Навіть більше, ймовірність успішного результату сьогодні є великою, як ніколи раніше. Втім, є і погана новина – це вікно можливостей скоро закриється.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter