Путін відповів журналісту ВВС про отруєння Скрипаля: ви там у себе розберіться

Понеділок, 12 березня 2018, 17:47
Версія для друку Коментарі

Президент Росії Володимир Путін порадив британцям розібратися з отруєнням колишнього шпигуна Сергія Скрипаля на місці, перед тим, як обговорювати це питання з Москвою.

Так він відповів на питання журналіста британської корпорації ВВС Стіва Розенберга, чи не несе Росія відповідальність за інцидент зі Скрипалем.

Розенберг написав у Twitter, за поставив питання Путіну в Краснодарському краї, де той оглядав теплиці Національного центру зерна.

"В Краснодарі я запитав Путіна, чи стоїть Росія за отруєнням Скрипаля: "Ми тут обговорюємо питання сільського господарства... а ви питаєте мене про якісь трагедії. Ви там розберіться у себе, а потім ми з вами будемо це обговорювати", - процитував Розенберг відповідь Путіна.

Раніше британські ЗМІ повідомили, що Тереза Мей близька до того, щоб офіційно звинуватити Росію у спробі вбивства Скрипаля та його доньки.

Як відомо, отруєні росіяни були знайдені непритомними в центрі міста в неділю, 4 березня. Слідство ведеться за статтею "замах на вбивство", хоча раніше обговорювалася можливість кваліфікувати інцидент як терористичний напад, враховуючи потенційну небезпеку застосованої нервово-паралітичної речовини.

Британські ЗМІ повідомили, що розвідка МІ-5 вважає отруєння спробою вбивства, пов’язаною з Росією.

Детальніше про отруєння колишнього російського шпигуна читайте на УП в статті "Історія Скрипаля: вино, вербовка і помста Кремля".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
National Post

Яструб без комплексів: хто став радником Дональда Трампа з нацбезпеки

Болтон відомий як безкомпромісний "яструб". У своїх численних публікаціях та коментарях він заявляв, що військовий напад "на випередження" буде, ймовірно, єдиним способом запобігти тому, щоби Північна Корея отримала здатність до нападу на Сполучені Штати...

Борис Зайцев, для Європейської правди

Комуністичний реванш: якою може бути нова коаліція в Чехії

Підтримка комуністів дуже важлива, бо без них коаліція не отримає стабільну парламентську більшість. Проте чимало громадян Чехії непокоїть, якою буде ціна їхньої прихильності. Нинішня політична криза відкрила перед Компартією небачені політичні можливості.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter