Президент ЄП пообіцяв побороти сексуальне насильство в Європарламенті

Понеділок, 12 березня 2018, 18:12
Версія для друку Коментарі

Президент Європейського парламенту Антоніо Таяні в понеділок отримав петицію із понад 129 тисячами підписів із закликом припинити сексуальні домагання в інституції.

Про це повідомляє EUobserver.

"Ми докладаємо всіх зусиль, ми будемо змінювати правила, ми посилимо правила", - пообіцяв Таяні.

Петиція, яку ініціював німецький "зелений" Террі Райнтке, вимагає змін у культурі та правилах поведінки парламенту, щоб запобігти сексуальному насильству.

Нагадаємо, у жовтні минулого року Європейському парламенті відбулися дебати через повідомлення про те, що співробітниці законодавчого органу ставали жертвами сексуальних домагань.

Повідомлення про сексуальні домагання оприлюднили ЗМІ, наводячи слова співробітниць, які розповіли про різні сексуальні домагання та з боку чоловіків-євродепутатів.

Пізніше Європейський парламент схвалив резолюцію із засудженням будь-яких форм сексуального насильства та закликав вивчити усі випадки домагань у стінах інституції.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
National Post

Яструб без комплексів: хто став радником Дональда Трампа з нацбезпеки

Болтон відомий як безкомпромісний "яструб". У своїх численних публікаціях та коментарях він заявляв, що військовий напад "на випередження" буде, ймовірно, єдиним способом запобігти тому, щоби Північна Корея отримала здатність до нападу на Сполучені Штати...

Борис Зайцев, для Європейської правди

Комуністичний реванш: якою може бути нова коаліція в Чехії

Підтримка комуністів дуже важлива, бо без них коаліція не отримає стабільну парламентську більшість. Проте чимало громадян Чехії непокоїть, якою буде ціна їхньої прихильності. Нинішня політична криза відкрила перед Компартією небачені політичні можливості.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter