Климпуш-Цинцадзе: санкції ЄС проти Росії краще було б продовжувати на рік

Понеділок, 12 березня 2018, 19:10
Версія для друку Коментарі

Віце-прем’єр-міністр з європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе вважає, що європейські санкції проти Росії слід продовжувати щонайменше на рік, а не на півроку.

Про це вона написала у своєму Twitter, реагуючи на рішення Ради ЄС продовжити індивідуальні санкції проти РФ.

"Вітаю продовження санкцій ЄС проти Росії. Краще було б, якби їхня реалізація продовжувалась щонайменше на рік, а не на шість місяців, оскільки Росія не просунулась у виконанні Мінська ні на міліметр. А те, як "санкції не працюють", очевидно з емоційної реакції кремлівських пропагандистів", - написала вона.

Рада ЄС 12 березня продовжила індивідуальні санкції за підрив і загрозу територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України.

Рішення про продовження санкцій буде опубліковане в Офіційному журналі ЄС 13 березня.

Ці санкції були вперше запроваджені у березні 2014 року і неодноразово продовжувалися.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
National Post

Яструб без комплексів: хто став радником Дональда Трампа з нацбезпеки

Болтон відомий як безкомпромісний "яструб". У своїх численних публікаціях та коментарях він заявляв, що військовий напад "на випередження" буде, ймовірно, єдиним способом запобігти тому, щоби Північна Корея отримала здатність до нападу на Сполучені Штати...

Борис Зайцев, для Європейської правди

Комуністичний реванш: якою може бути нова коаліція в Чехії

Підтримка комуністів дуже важлива, бо без них коаліція не отримає стабільну парламентську більшість. Проте чимало громадян Чехії непокоїть, якою буде ціна їхньої прихильності. Нинішня політична криза відкрила перед Компартією небачені політичні можливості.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter