Президент Єврокомісії: Британія ще шкодуватиме про вихід з ЄС

Вівторок, 13 березня 2018, 13:06
Версія для друку Коментарі

Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер переконаний, що Велика Британія в майбутньому шкодуватиме про вихід із Європейського союзу.

Про це він сказав під час виступу у Європарламенті, де сьогодні проходили дебати щодо Brexit, повідомляє ВВС.

Під час свого виступу Юнкер підкреслив, що вихід Британії з ЄС повинен відбутися 29 березня 2019 року і ця фраза викликала оплески британських депутатів-євроскептиків.

У відповідь він сказав, що настане час, "коли ви будете шкодувати про своє рішення".

Юнкер також зазначив, що "зростає терміновість" досягти домовленості про впорядкований вихід Британії з ЄС. Він додав, що не хоче, щоб громадяни ЄС стали "жертвами Brexit" і підкреслив важливість забезпечення їхніх прав.

"Я б вважав за краще, щоб Британія не приймала рішення про вихід з Європейського Союзу, але кожен, хто залишає ЄС, повинен чітко знати, що це означає", - сказав він.

"Якщо ви вирішили відмовитися, залишити позаду загальні угоди і правила, тоді ви повинні погодитися, що речі не можуть залишатися такими, як вони є", - додав Юнкер.

Раніше повідомлялося, що компанії у Великій Британії та Європейському Союзі зіткнуться з додатковими витратами у 65 мільярдів євро, якщо не буде досягнуто угоди про Brexit.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
National Post

Яструб без комплексів: хто став радником Дональда Трампа з нацбезпеки

Болтон відомий як безкомпромісний "яструб". У своїх численних публікаціях та коментарях він заявляв, що військовий напад "на випередження" буде, ймовірно, єдиним способом запобігти тому, щоби Північна Корея отримала здатність до нападу на Сполучені Штати...

Борис Зайцев, для Європейської правди

Комуністичний реванш: якою може бути нова коаліція в Чехії

Підтримка комуністів дуже важлива, бо без них коаліція не отримає стабільну парламентську більшість. Проте чимало громадян Чехії непокоїть, якою буде ціна їхньої прихильності. Нинішня політична криза відкрила перед Компартією небачені політичні можливості.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter