Напад на солдата у Відні скоїв симпатик радикальної ісламістської ідеології – поліція

Вівторок, 13 березня 2018, 14:00
Версія для друку Коментарі

Чоловік, який напав з ножем на солдата біля резиденції посла Ірану в Австрії, симпатизував радикальній ісламістській ідеології, однак його мотиви досі невідомі.

Про це повідомили в Міністерстві внутрішніх справ Австрії, передає Reuters.

Як відомо, 11 березня напад на військового, що ніс службу біля резиденції посла Ірану у Відні, скоїв 26-річний австрієць єгипетського походження. Він був застрелений на місці. Солдата з порізом руки і у стані шоку відвезли до лікарні.

Глава управління з питань громадської безпеки Мікаела Кардеіс повідомила на спільній прес-конференції з міністром внутрішніх справ Гербертом Кіклем, що вдома у зловмисника було проведено обшук та перевірено його онлайн-активність.

"Зі встановленого можна сказати, що він явно мав симпатії до політичного ісламу", - заявила Кардеіс, яка згодом уточнила, що має на увазі зі форми радикального ісламізму.

"Тому я свідомо використовую термін "симпатизував" політичному ісламу, і не кажу, що він був джихадистом чи радикалом, але ми зрозуміли, що існує цей інтерес та певна симпатія, здійснивши перевірку його інтересів пошуку (в Інтернеті - Ред.)", - додала вона.

Нагадаємо, сьогодні у поліції Відня повідомили про затримання чоловіка, який намагався витягти поліцейського з машини біля австрійського парламенту.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Віктор Савінок, "25 років разом. Що далі?"

Україна у німецькому фокусі: як мінялася позиція Берліна

Довгі роки український вектор у системі зовнішньої політики Німеччини був вкрай слабко окреслений. Попри це в умовах російської агресії Берлін взяв курс на підтримку України. Нинішній рівень українсько-німецьких зв’язків є безпрецедентно високим.

Андрюс Кубілюс, автор "плану Маршалла для України", для Європейської правди

"План Маршалла" на фінішній прямій: що потрібно зробити Україні

Добра новина для України: план її підтримки може почати працювати вже до середини наступного року. Навіть більше, ймовірність успішного результату сьогодні є великою, як ніколи раніше. Втім, є і погана новина – це вікно можливостей скоро закриється.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter