У парламенті Британії знайшли третій підозрілий пакет з "ісламофобським" листом

Вівторок, 13 березня 2018, 14:42
Версія для друку Коментарі

До парламенту Великої Британії сьогодні вдруге надіслали підозрілий пакет. Це вже третій подібний випадок за останні два дні.

Про це повідомляє ВВС.

Депутат Рупа Гук підтвердила, що її Вестмінстерський офіс отримав підозрілий пакет, і в даний час його вміст досліджує поліція.

Співробітник офісу відкрив пакет, що містив липку рідину, його відправили до лікарні в якості запобіжного заходу. У пакеті, за словами депутатки, знаходився "ісламофобський" лист.

У понеділок подібний пакет надіслали до офісу депутата-лейбориста Мохаммада Ясіна, а сьогодні – до офісу депутата Рушанара Алі.

Речник парламенту заявив, що два пакети, в яких містились підозрілі речовини, перевірила поліція і в них не знайшли нічого небезпечного.

"Території були тимчасово обгороджені, але евакуація не була необхідною. Одного чоловіка доставили в лікарню в якості запобіжного заходу", - сказав він.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
National Post

Яструб без комплексів: хто став радником Дональда Трампа з нацбезпеки

Болтон відомий як безкомпромісний "яструб". У своїх численних публікаціях та коментарях він заявляв, що військовий напад "на випередження" буде, ймовірно, єдиним способом запобігти тому, щоби Північна Корея отримала здатність до нападу на Сполучені Штати...

Борис Зайцев, для Європейської правди

Комуністичний реванш: якою може бути нова коаліція в Чехії

Підтримка комуністів дуже важлива, бо без них коаліція не отримає стабільну парламентську більшість. Проте чимало громадян Чехії непокоїть, якою буде ціна їхньої прихильності. Нинішня політична криза відкрила перед Компартією небачені політичні можливості.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter