ЄСПЛ підтримав іспанців, які публічно спалили фото королівської пари

Вівторок, 13 березня 2018, 14:51
Версія для друку Коментарі

Європейський суд з прав людини став на бік двох іспанців, які у 2007 році публічно спалили фотографію королівської пари, зазначивши, що їхній протест дорівнює свободі слова.

Про це повідомляє The Associated Press.

Суд у Страсбурзі ухвалив рішення, що у 2007 році акція протесту двох іспанців під час візиту короля та королеви до Жирони, на північному сході Іспанії, була політичною, а не особистою, та мала "допустиму міру провокації", щоб донести свій меседж.

Повідомляється, що двоє іспанців були спочатку засуджені в Іспанії до 15 місяців в'язниці за образу королівської пари, згодом покарання замінили штрафом.

Двоє іспанців подали скаргу до ЄСПЛ після програшу апеляції в своїй країні. Тоді іспанський Конституційний суд постановив, що їх дії розпалюють ненависть і насильство проти монархії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Віктор Савінок, "25 років разом. Що далі?"

Україна у німецькому фокусі: як мінялася позиція Берліна

Довгі роки український вектор у системі зовнішньої політики Німеччини був вкрай слабко окреслений. Попри це в умовах російської агресії Берлін взяв курс на підтримку України. Нинішній рівень українсько-німецьких зв’язків є безпрецедентно високим.

Андрюс Кубілюс, автор "плану Маршалла для України", для Європейської правди

"План Маршалла" на фінішній прямій: що потрібно зробити Україні

Добра новина для України: план її підтримки може почати працювати вже до середини наступного року. Навіть більше, ймовірність успішного результату сьогодні є великою, як ніколи раніше. Втім, є і погана новина – це вікно можливостей скоро закриється.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter