Спікер Сейму Польщі: "Північний потік – 2" зробить Україну беззахисною перед агресією РФ

Вівторок, 13 березня 2018, 18:36
Версія для друку Коментарі

Маршалок (спікер) Сейму Польщі Марек Кухцінський вважає, що у випадку реалізації проекту "Північний потік -2" Україна виявится повністю беззахисною перед російською військовою агресією.

Як повідомляє кореспондент "Європейської правди", про це він заявив під час XI Форуму Європа-Україна у місті Жешув (Польща).

"Ми дуже занепокоєні проектом другого Північного потоку, який реалізується росіянами та німцями. Підкреслю – росіянами разом із Німеччиною. І це є загрозою для нас всіх. І питання не лише в економіці – реалізація цього проекту надішле сигнал, що росіянам все зійшло з рук. Зрештою, у випадку реалізації цього проекту Україна виявиться беззахисною перед повномасштабною російською агресією", - зазначив маршалок.

Він нагадав про недавній лист спікерів парламентів 5 країн проти Північного потоку - 2.

"Така єдність дає нам шанс. Але багато залежить безпосередньо від України, від її реформ, в першу чергу – в енергетичній сфері", - додав він.

Як відомо, керівники парламентів Польщі, Литви і Латвії підписали у Вільнюсі лист про те, що газопровід "Північний потік-2" спрямований на енергетичне узалежнення держав ЄС від Росії. Раніше цей лист підписали Україна і Молдова.

У листі наголошується, що енергетична безпека становить ключовий компонент об’єднаної і процвітаючої Європи. На думку авторів листа, незважаючи на те, що газопровід "Північний потік-2" представляють як комерційний проект, насправді він є інструментом політики російської держави.

До ініціативи проти "Північного потоку – 2" приєдналася також Естонія

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
National Post

Яструб без комплексів: хто став радником Дональда Трампа з нацбезпеки

Болтон відомий як безкомпромісний "яструб". У своїх численних публікаціях та коментарях він заявляв, що військовий напад "на випередження" буде, ймовірно, єдиним способом запобігти тому, щоби Північна Корея отримала здатність до нападу на Сполучені Штати...

Борис Зайцев, для Європейської правди

Комуністичний реванш: якою може бути нова коаліція в Чехії

Підтримка комуністів дуже важлива, бо без них коаліція не отримає стабільну парламентську більшість. Проте чимало громадян Чехії непокоїть, якою буде ціна їхньої прихильності. Нинішня політична криза відкрила перед Компартією небачені політичні можливості.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter