ЄС виділяє нові 3 мільярди євро Туреччині на підтримку біженців

Середа, 14 березня 2018, 13:35
Версія для друку Коментарі

ЄС виділяє ще три мільярди євро для біженців в Туреччині в рамках угоди 2016 року щодо стримування потоку мігрантів до Європи.

Про це повідомляється на сайті Єврокомісії.

"Слідуючи своїм зобов'язанням щодо підтримки сирійських біженців в Туреччині, Європейська комісія сьогодні пускає в дію додаткові кошти для Центру з допомоги біженцям (Facility for Refugees), який вже надав доступ до освіти для 500 000 дітей та підтримав 1,2 мільйона біженців щомісячними грошовими виплатами", - йдеться у повідомленні.

У Єврокомісії зазначили, що йдеться про другий транш в розмірі 3 млрд євро, як це передбачено угодою між ЄС та Туреччиною.

Повідомляється, що у 2016 році перший транш склав 1 млрд євро з бюджету ЄС та 2 млрд євро з внесків держав-членів.

Єврокомісія пропонує продовжити цю домовленість, щоб "успішна та ефективна робота проектів Центру в інтересах біженців у Туреччині могла тривати".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
National Post

Яструб без комплексів: хто став радником Дональда Трампа з нацбезпеки

Болтон відомий як безкомпромісний "яструб". У своїх численних публікаціях та коментарях він заявляв, що військовий напад "на випередження" буде, ймовірно, єдиним способом запобігти тому, щоби Північна Корея отримала здатність до нападу на Сполучені Штати...

Борис Зайцев, для Європейської правди

Комуністичний реванш: якою може бути нова коаліція в Чехії

Підтримка комуністів дуже важлива, бо без них коаліція не отримає стабільну парламентську більшість. Проте чимало громадян Чехії непокоїть, якою буде ціна їхньої прихильності. Нинішня політична криза відкрила перед Компартією небачені політичні можливості.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter