Лідери ЄС обговорять інцидент зі Скрипалем на наступному тижні - Туск

Середа, 14 березня 2018, 14:00
Версія для друку Коментарі

Лідери Європейського Союзу наступного тижня обговорять отруєння колишнього російського подвійного агента у Великій Британії.

Про це повідомив президент Європейської ради Дональд Туск, передає Reuters.

"Я висловлюю повну солідарність з прем'єр-міністром Великої Британії Терезою Мей щодо жорстокого нападу, інспірованого, швидше за все, Москвою", - заявив Туск на прес-конференції в Гельсінкі.

"Я готовий поставити це питання на порядку денному Європейської ради на наступному тижні", - сказав він.

Коли його запитали, які заходи ЄС може прийняти щодо Росії, Туск відповів, що ЄС буде чекати на дії Британії до прийняття рішення з єдиного підходу.

Зазначимо, що Тереза Мей сьогодні оголосить про низку заходів проти Росії після того, як сплив термін ультиматуму, протягом якого Москва мала пояснити, як секретна хімічна речовина потрапила на британську територію і була використана для отруєння.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
National Post

Яструб без комплексів: хто став радником Дональда Трампа з нацбезпеки

Болтон відомий як безкомпромісний "яструб". У своїх численних публікаціях та коментарях він заявляв, що військовий напад "на випередження" буде, ймовірно, єдиним способом запобігти тому, щоби Північна Корея отримала здатність до нападу на Сполучені Штати...

Борис Зайцев, для Європейської правди

Комуністичний реванш: якою може бути нова коаліція в Чехії

Підтримка комуністів дуже важлива, бо без них коаліція не отримає стабільну парламентську більшість. Проте чимало громадян Чехії непокоїть, якою буде ціна їхньої прихильності. Нинішня політична криза відкрила перед Компартією небачені політичні можливості.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter