МЗС Британії попереджає громадян про ризики поїздок до РФ

Середа, 14 березня 2018, 17:57
Версія для друку Коментарі

МЗС Великої Британії оновив рекомендації для громадян щодо можливих ризиків під час поїздок до Росії через політичну напруженість між двома країнами.

Рекомендації розміщені на сайті  МЗС.

"Через посилення політичної напруженості між Великою Британією і Росією ви повинні знати про можливості антибританських настроїв або прояви агресії в даний час", - йдеться в повідомленні.

МЗС рекомендує британцям проявляти пильність в РФ, уникати будь-яких протестів чи демонстрацій і не публікувати публічні коментарі про політичні події.

"У той час як британське посольство в Москві не поінформоване про будь-які підвищені труднощі для британців, які подорожують до Росії в даний час, ви повинні уважно стежити за політикою безпеки і стежити за рекомендаціями", - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, Велика Британія висилає з країни 23 російських дипломатів та припиняє всі дипломатичні контакти з РФ на високому рівні через отруєння колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
National Post

Яструб без комплексів: хто став радником Дональда Трампа з нацбезпеки

Болтон відомий як безкомпромісний "яструб". У своїх численних публікаціях та коментарях він заявляв, що військовий напад "на випередження" буде, ймовірно, єдиним способом запобігти тому, щоби Північна Корея отримала здатність до нападу на Сполучені Штати...

Борис Зайцев, для Європейської правди

Комуністичний реванш: якою може бути нова коаліція в Чехії

Підтримка комуністів дуже важлива, бо без них коаліція не отримає стабільну парламентську більшість. Проте чимало громадян Чехії непокоїть, якою буде ціна їхньої прихильності. Нинішня політична криза відкрила перед Компартією небачені політичні можливості.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter