США готові допомогти Британії з розслідуванням отруєння у Солсбері

Середа, 14 березня 2018, 19:37
Версія для друку Коментарі

Президент США Дональд Трамп та прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей обговорили хід розслідування справи про отруєння колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки.

Про це йдеться у заяві на сайті  Білого дому.

"Президент Трамп заявив, що Сполучені Штати солідарні зі своїм близьким союзником і готові надати будь-яку допомогу, яка може знадобитися Сполученому Королівству для розслідування", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Трамп погодився з Мей в тому, що уряд Російської Федерації повинен надати однозначні відповіді щодо того, як ця хімічна зброя, розроблена в Росії, потрапила до Британії і була використана.

"Обидва лідери погодилися з необхідністю наслідків для тих, хто використовує цю брудну зброю, грубо порушуючи міжнародні норми", - йдеться у заяві.

Нагадаємо, Велика Британія висилає з країни 23 російських дипломатів та припиняє всі дипломатичні контакти з РФ на високому рівні через отруєння колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Віктор Савінок, "25 років разом. Що далі?"

Україна у німецькому фокусі: як мінялася позиція Берліна

Довгі роки український вектор у системі зовнішньої політики Німеччини був вкрай слабко окреслений. Попри це в умовах російської агресії Берлін взяв курс на підтримку України. Нинішній рівень українсько-німецьких зв’язків є безпрецедентно високим.

Андрюс Кубілюс, автор "плану Маршалла для України", для Європейської правди

"План Маршалла" на фінішній прямій: що потрібно зробити Україні

Добра новина для України: план її підтримки може почати працювати вже до середини наступного року. Навіть більше, ймовірність успішного результату сьогодні є великою, як ніколи раніше. Втім, є і погана новина – це вікно можливостей скоро закриється.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter