Православна церква Сербії змінює назву, щоб "зміцнити зв'язок" із Косовом

Четвер, 08 березня 2018, 16:49
Версія для друку Коментарі

Сербська православна церква має намір змінити свою назву, щоб "зміцнити зв'язок" із Косовом, частково визнаною державою на Балканах.

Про це повідомляє Novosti.rs.

Офіційною назвою Сербської православної церкви може стати "Сербська православна церква - Печський патріархат".

Зазначимо, що Печ — місто в Косові на північному заході Метохії, де розташовується монастир-резиденція Печської патріархії, чиєю спадкоємицею вважає себе Сербська православна церква.

Зміни в офіційній назві Сербської православної церкви пояснюються прагненням зміцнити зв'язок з її історичним центром у Печському патріархаті, а також з Косовом та Метохією як найважливішою частиною своєї юрисдикції.

Повідомляється, що ухвалення нового уставу Сербської православної церкви заплановано на сесії Священної Архиєпархії, яка відбудеться в середині травня.

Як відомо, Сербія досі не визнає незалежності Косова, через що країна не має остаточного визнання у світі. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Ганна Шелест, для Європейської правди

Три кола санкцій: наскільки потужним стане британське покарання РФ

Не менше, аніж сам злочин, який було визнано нападом на суверенітет Британії, офіційний Лондон вразила подальша зухвалість РФ. Як вже заявив міністр закордонних справ Королівства Борис Джонсон, складається враження, що росіяни одночасно відмежовуються від замаху і пишаються ним.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Помста до Венеції доведе: Порошенко та ВР створюють нову проблему у відносинах з Європою

Києву достатньо просто затягнути час: наступний пленарний тиждень буде останнім перед тим, як спливе термін декларування. Це створить для України і особисто для Порошенка низку проблем у відносинах з Євросоюзом та США. Хоча у Києва є аргумент на свою користь...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter