Климпуш-Цинцадзе відвідає штаб-квартиру НАТО 9 березня

Четвер, 08 березня 2018, 17:58
Версія для друку Коментарі

Віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе 9 березня здійснить візит до штаб-квартири НАТО.

Про це повідомляє прес-служба Північноатлантичного Альянсу.

"Заступник генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер зустрінеться з віце-прем'єр-міністром України з питань європейської інтеграції Іванною Климпуш-Цинцадзе у п'ятницю, 9 березня 2018 року", - йдеться у повідомленні.

У прес-службі НАТО не повідомили мету візиту українського віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції в штаб-квартиру Альянсу.

Нагадаємо, нещодавно віце-прем’єр з європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила, що Україна повинна подати заявку для вступу до НАТО цього року до саміту Північноатлантичного альянсу.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мільярд в обмін на е-декларації: ЄС прибере ліс-кругляк з умов фінансової допомоги Україні

Для отримання грошей Київ має показати успіх реформ. Європейці погодилися не включати до умов свою вимогу про скасування мораторію на експорт лісу-кругляка. Цю суперечку Київ та Брюссель домовилися вирішувати в іншому форматі...

Катерина Зарембо, Елізабете Візгунова, Центр "Нова Європа"

Партнерство навколо схожих проблем: аудит відносин України та Латвії

Латвія сприйняла російську агресію проти України як загрозу для свого існування. Невипадково наратив про "Україну, яка веде війну за ЄС", практично табуйований у деяких європейських столицях, має популярність серед лідерів громадської думки Латвії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter