САНКЦІЇ

Ірану додадуть санкцій: чи призведе новий курс США до війни на Близькому Сході

20.06.2017 _ Віктор Константинов, для Європейської правди

Ухвалений Сенатом законопроект фактично визначає Іран як головного противника США на Близькому Сході. Ворожість Трампа до Ірану робить малоймовірним нормальний діалог з Вашингтоном. Тегеран отримав вагому причину повернутися до роботи над ядерною програмою.

Європа проти санкцій: як рішення Сенату США створило "антиамериканську коаліцію" в ЄС

16.06.2017 _ Віктор Савінок, для Європейської правди

Саме це положення, хоча воно не є екстраординарним для санкційної практики США, викликало бурхливі протести в Європі. Вже за добу з’явилась офіційна негативна реакція з Берліна та Відня. Згодом "антиамериканська коаліція" розширилася: з критикою США виступила Франція...

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Якою Росію бачать у СОТ? Що показав перший огляд торгової організації

13.01.2017 _ Анжела Махінова, для Європейської правди

Чи відповідає торговельна політика Росії вимогам СОТ? Це питання є досить актуальним, особливо в контексті наших торгових суперечок. Частково відповідь на нього можна знайти в обговоренні СОТ торговельної політики РФ.

Аудит зовнішньої політики. Україна-Японія – партнерство за ядерним нещастям

28.12.2016 _ Микола Бєлєсков, Інститут світової політики

Японія є унікальною країною в Азії, оскільки вона єдина ввела низку обмежувальних санкцій і заходів щодо Росії у відповідь на агресію проти України. Більш того, Київ почав отримувати допомогу від Токіо у найкритичніший період протидії російській агресії.

Головний економіст ЄБРР: Ціни на нафту знизяться або залишаться на $50. Сценарій залежить від Трампа

23.11.2016 _ Юрій Панченко, Європейська правда

Головний економіст ЄБРР Сергій Гурієв: "Україна на сьогодні не є країною з великим внутрішнім ринком. Тому, якщо ви хочете, щоб у вас були високопродуктивні підприємства, вони мають працювати на світових ринках. А для цього потрібні торговельні угоди з усіма ключовими партнерами".

"Ми не повинні давати Росії підстави думати, що ми все забули і пробачили"

31.10.2016 _ Вікторія Власенко, для Європейської правди

Депутат ПАРЄ Егідіус Варейкіс: Нам необхідно винайти, як спілкуватися з росіянами без повернення делегації Держдуми до повноправного членства у ПАРЄ... Ні в сесійному залі ПАРЄ, ні в Раді Європи немає єдиної позиції щодо того, яке саме співробітництво з Росією нам потрібне.

Чи буде Росія ключовим торговим партнером ЄС після зняття санкцій? Аналіз економічних перспектив РФ

04.07.2016 _ Едвард Хантер Крісті, Андреас Умланд, для Європейської правди

Більшість аналітиків вважають, що санкції скасують у середньотерміновій перспективі. Однак навіть якщо санкції будуть повністю скасовані, торговельні та інвестиційні потоки з Росії навряд чи повернуться до докризового рівня.

Текст звернення ВР до Сенату Франції: не скасовуйте санкції

31.05.2016 _ Верховна Рада України

Верховна Рада України закликає Сенат Французької Республіки не допустити ухвалення рішення, яке може бути сприйняте РФ як послаблення єдності позиції Європейського Союзу щодо неприйнятності і засудження протиправних дій Москви на міжнародній арені.

Велика торгівля: що хоче отримати Путін від Заходу в обмін на звільнення Савченко

26.05.2016 _ Сергій Сидоренко, Європейська правда

Довгоочікувана подія – звільнення Надії Савченко з російського полону – на день забрала увагу всієї України. Та вже пообіді поруч із радістю почали з’являтися запитання... Насправді середа була останнім днем, коли РФ могла надати ключові аргументи за пом’якшення західних санкцій...

"Кольорова революція" в Македонії – український сценарій для кандидата на вступ до ЄС

27.04.2016 _ Артьом Георганов, для Європейської правди

Політичною кризою в Македонії нікого не здивуєш і не налякаєш. Але цього разу криза вийшла на небачений досі рівень. Тисячі людей на вулицях міст, сутички з поліцією, розгромлена канцелярія президента, а головне – вперше пролунали погрози ЄС ввести санкції щодо провідних політиків країни.

Союзник не мимоволі: що показав візит Порошенка до Румунії

25.04.2016 _ Сергій Герасимчук, Українська призма, для ЄвроПравди

Війна України з Росією довела Румунії, що Київ таки порвав із Москвою. А оскільки в Румунії до РФ ставляться досить негативно, то принцип "ворог мого ворога – мій друг" сприяв інтенсифікації діалогу Бухареста та Києва... Сторінка історії, де румуни та українці не могли знайти спільної мови, поступово перегортається.

ЄС допоможе пережити втрату ринку РФ. Подробиці закритого засідання комітету Асоціації

13.04.2016 _ Юрій Панченко, Європейська правда

ЄС вперше на офіційному рівні погодився почати консультації з питання додаткової лібералізації умов торгівлі та компенсації проблем українського експорту на російському ринку. Однак для цього необхідно насамперед усунути власні порушення, головні з яких – мораторій на експорт деревини та мита на експорт металобрухту.

Білорусь знову з Європою. Що зміниться в країні після скасування санкцій ЄС

17.02.2016 _ Тетяна Калиновська, Мінськ, для Європейської правди

Проєвропейська частина білорусів зустріла рішення ЄС зі стриманим схваленням. Їх турбує, що імперські зазіхання Росії різко почастішали. У ситуації, коли без поліпшення відносин з ЄС уникнути "сусідського поглинання" майже неможливо, заморожування нинішнього режиму вже не видається надто високою ціною.

З Ірану зняли санкції: чи варто радіти Україні

18.01.2016 _ Федір Попадюк, Економічна правда

Зняття санкцій може призвести до ще більшого перенасичення нафтового ринку і подальшого зниження цін. З точки зору впливу на економіку України - це повідомлення неоднозначне, хоча переважає позитив (рос.).

Торговий представник України: Падіння експорту через блокаду РФ складе близько $450 млн

05.01.2016 _ Юрій Панченко, Європейська правда

Наталія Микольська: "Після старту ЗВТ можна прогнозувати бізнес-процеси не на рік, а на п’ять-сім років. Тепер бізнес може зрозуміти, що на нього чекає... Ми справді очікуємо проблем з транзитом через РФ. Але не зрозуміло, чи буде зупинено весь експорт, чи не весь, як це відбудеться..."

Санкції проти Януковича і Азарова: що буде з ними після перемоги Портнова в Суді ЄС

30.10.2015 _ Дмитро Шемелін, "Ілляшев та Партнери", для ЄвроПравди

В Україні рішення Суду ЄС вже поквапилися подати як чергове свідчення "зради", а дарма... У Януковича, Азарова та інших колишніх представників української влади дійсно дуже непогані шанси на перемогу в Суді. Але навіть якщо вони виграють, санкції можуть зберегтися...

Українські санкції та світовий досвід: слабкі місця позиції Києва

21.10.2015 _ Тетяна Сліпачук, Олександра Бровко, для Європейської правди

Неможливо знайти раціональне пояснення, чому Україна не врахувала і частини підходу США і ЄС до застосування санкцій. Замість натиснути на больові точки РФ Україна оголила свої слабкі місця... З'явившись у політико-правовій системі України зовсім нещодавно, інструмент санкцій вже встиг себе дискредитувати...

Європа під російськими контрсанкціями: уроки для України

17.09.2015 _ Олег Нів'євський, Інститут економдосліджень та політконсультацій

Навіть якби Мінагрополітики змогло мобілізувати додаткове фінансування на контрзаходи, то малоймовірно, щоб ці кошти витрачались ефективно. Навіть ЄС мусив припинити деякі програми компенсації витрат, оскільки до них долучались підприємства, які навіть не експортували до Росії.

Україна і ЄС шукають відповідь на російське ембарго

07.09.2015 _ Юрій Панченко, Європейська правда

Україна і ЄС починають обговорення заходів із захисту української економіки від дії нещодавно введеного російського ембарго. Досі усі українські пропозиції обмежувалися закликом збільшити квоти. Зараз Україна готує нові пропозиції, запропонувавши європейцям альтернативні механізми підтримки.

Росія погрожує санкціями. Ми з'ясували, чим відповість Україна

14.08.2015 _ Юрій Панченко, Європейська правда

"Зараз РФ фактично повторює ситуацію літа 2013 року, коли вони повністю блокували український харчовий експорт на своєму кордоні. Але тоді шантаж був нетривалим - росіяни самі відмовилися від нього, щойно побачили, що не здатні досягти поставленої мети", - розповідають в уряді.

Нова хвиля санкцій США щодо Росії: чи стане вона ефективною? Експертний аналіз

06.08.2015 _ Юрій Городніченко, Олександр Талавера, VoxUkraine, для Європейської правди

Тиждень тому, 30 липня 2015 року, уряд США оголосив про нову хвилю санкцій щодо Росії. Вже можна проаналізувати їхні потенційні наслідки... Санкції щодо кримських портів і транспортних компаній матимуть найбільший безпосередній вплив. Але не слід недооцінювати вплив інших складових, які виснажують путінський режим...

Екс-заступник голови ЦБ РФ: Справа ЮКОСу та санкцій не пов'язані, та в голові у Путіна вони перетинаються

02.07.2015 _ Сергій Сидоренко, Європейська правда

Сергій Алексашенко: "Якби Путін пішов сьогодні, Росія б зберегла власні кордони. Якщо ж це станеться через 20 років, то я не впевнений... Російська економіка – вона як табуретка – проста, дуже примітивна, але дуже стійка. В її основі – експорт сировини, який нікуди не дінеться, а значить - гроші в РФ будуть..."

Усі матеріали за   Показати
дд мм рррр
Президент Литви: санкції проти РФ повинні бути посилені і розширені
Туск: ЄС продовжить санкції проти РФ після звіту Меркель і Макрона
ЄС у четвер ухвалить рішення про продовження санкцій - Порошенко
МЗС Росії скасувало консультації з Держдепом США через нові санкції
Палата представників США може загальмувати законопроект про санкції щодо РФ
У Кремлі назвали нелегітимними продовжені санкції ЄС проти Криму
Лідери ЄС продовжать санкції проти РФ наступного тижня – ЗМІ
Путін: США хочуть посилити санкції на голому місці, нічого ж не відбувається
РФ продовжує агресію, немає підстав для зняття санкцій - Грибаускайте
Рада ЄС 22 червня обговорить продовження санкцій проти РФ - журналіст
Посли ЄС на рік продовжать заборону на інвестиції в Крим - журналіст
Чорногорія заборонила в'їзд 149 громадянам Росії та України
У Сенаті США пропонують посилити санкції проти РФ
РФ заборонила в'їзд прем'єру Чорногорії і 70 чиновникам - чорногорські ЗМІ
Порошенко: РФ не припиняє агресію, країни G7 мають зберігати санкції
Сенат США відклав законопроект щодо санкцій проти Росії
У ЄП закликали Меркель на зустрічі з Путіним зайняти тверду позицію щодо України
ЄС планує влітку продовжити економічні санкції проти Росії - ЗМІ
Джонсон: Британія не визнає незаконну анексію Криму
Могеріні: санкції проти РФ прив’язані до ситуації на Донбасі і анексії Криму

Олена Омельченко, "Ілляшев та Партнери"
Росія відкрила скриньку Пандори: чим загрожує позов до СОТ проти України

Росія звернулася з комплексним позовом до України за статтею, застосування якої раніше уникали всі інші країни. У тому числі – стримуючи Україну від оскарження російських санкцій. А це означає, що спір у СОТ обіцяє стати подією світового масштабу.

Віталій Шапран, Українське товариство фінансових аналітиків
Від Brexit до санкцій. Хто виграє та хто програє після перемоги Макрона

Кремль покладав дуже серйозні надії на те, що єдиний фронт ЄС з перемогою Ле Пен буде зламано. Тому французькі вибори ставлять крапку в надіях Москви в найближчі роки збільшити свій вплив на ЄС та домогтися пом'якшення санкцій.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter