Спецпроект "Європейської правди",
МЗС України, представництва Євросоюзу та Радіо ЄС

Португалія: активний стиль життя з дитинства до пенсії

Португальці дуже спортивні та дбають про своє здоров'я.

За останні 15-20 років по всій території країни відбулося суттєве збільшення кількості людей, залучених до того чи іншого роду занять фізичною культурою і спортом - чи то професійним, чи то аматорським.

Окрім національних програм, державою створені інші умови, спрямовані на масове залучення населення до занять фізичною культурою та спортом як для дітей раннього віку і молоді, так і для осіб пенсійного віку.

По всій країні прокладені велосипедні доріжки (із загальною довжиною до 35-45 км), є можливість користуватися на безоплатній основі велосипедами;

 

на регулярній основі організовуються забіги та марафони;

 

безліч безкоштовних сучасних спортивних споруд (майданчиків, спортивних полів та павільйонів, муніципальних басейнів) діють практично у всіх муніципальних школах та державних університетах;

 

у багатьох португальських містах у паркових та прибережних зонах розташовані спортивні тренажери, на яких можуть займатися всі бажаючі.

 
– Що особисто для Вас означають слова "Бути європейцем?"

– Що здивувало Вас у інших європейських державах?

– В чому Україна має зберігати самобутність в європейській родині, а де нам варто змінюватися?

Публікуйте свої історії під хештегом #BeEuropean на Фейсбуці та у Твіттері, додавайте яскраві фото або відео та обов’язково робіть у Фейсбуці тег @MFA of Ukraine або @Європейська правда, щоб ми побачили ваш допис за запросили в ефір Радіо ЄС. Детальніша інформація - за лінком.

Завітайте до сторінки нашого спецпроекту та беріть в ньому участь. Переможці отримають приз - поїздку до Брюсселя!


ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."