Сергій Сидоренко

редактор "Європейської правди"
Всі публікації автора
Посол ЄС: Те, що Україна називає дату свого вступу в Євросоюз – це насправді непогано
Матті Маасікас: "Те, що Україні треба буде зробити у перший день після перемоги, вимагатиме від влади дуже високого рівня державницького мислення".
Провал Ердогана. Чим завершилася спроба лідера Туреччини домовитися з Путіним про зерно
Ця зустріч мала відбутися не в Росії, а в Туреччині, і Ердоган не приховував, що дуже її прагне. Але він поїхав у Росію, щоби спіймати облизня.
"Ставлення до України в Італії – 50 на 50. Досі є переконані в тому, що без Росії життя неможливе"
"Чому Джорджія Мелоні перейшла до безальтернативної підтримки України? З цілком прагматичних міркувань: щоб утриматися у кріслі, їй треба бути за Україну".
Підручником по Орбану. Як пропаганда у школах РФ створила проблеми союзнику Путіна в Європі
Публічне обурення через російську книгу об’єднало усі партії Угорщини - за одним, але дуже великим винятком. Віктор Орбан мовчить, бо боїться критикувати РФ...
"Є умови постачання F-16, тож реальний термін – 2024 рік". Інтерв’ю міністра оборони Нідерландів
Кайса Оллонгрен: "Поки йдеться про те, що ви використовуєте F-16 для самооборони, ви маєте право використовувати їх так ефективно, як ви можете".
"За напад "вагнерівців" на Литву чи Польщу одразу буде відповідь – ракетний удар США"
Лаурінас Кащюнас: "Вже у вересні ці ж люди почали думати: А що як українці вирішать забрати назад Крим, що ми тоді будемо робити?"
"Гаазький трибунал" стає реальністю: як Україна та Захід домовляються про спецсуд для Путіна
Головне питання, яке лишається предметом дискусії – чи опиниться на лаві підсудних трибуналу особисто Путін і за яких умов...
"Посли за об'явою". Зеленський призначає топ-дипломатів без досвіду в МЗС: це добре чи погано?
Призначення послів України за кордоном ще ніколи не привертало таку гостру увагу, як протягом останнього року. Для цього є логічна причина – сумнівні дії влади.
Світ з Китаєм і без Росії. Як на Банковій готують "саміт миру" і переговори про завершення війни
Держави, які погодяться на цей пункт, стануть для Росії противниками, бо тут вже йдеться про виживання та свободу особисто Путіна та усієї керівної верхівки...
"Росія розпадеться – не 'якщо', а 'коли'. Та механізм компенсацій за агресію з'явиться ще до того"
Маргарита Сокоренко: "Ми вже виграли перший етап і юридично закріпили дату окупації Криму – 27 лютого 2014 року. Зараз ми на другому етапі суду проти РФ".
НАТО провалює "тест на сміливість". Вторгнення гелікоптерів до Польщі може мати серйозні наслідки
Альянс готовий заплющувати очі навіть на ті дії РФ, що межують з агресією – аби лише не розізлити Кремль. Тож немає сумніву, Росія підійматиме ставки і далі...
"Світ любить переможців". Чого чекають західні партнери від контрнаступу ЗСУ
"Є чітка закономірність: Україну в НАТО підтримують безпекові експерти. А ті, хто готовий "торгувати" членством України в Альянсі – це переважна політичні експерти".
Україна не отримає тих "гарантій безпеки", на які багато хто чекає. Пояснюємо, чому
Ставлення до цих "гарантій" у суспільстві – полярне. Є як ті, хто не вірить у них у принципі, так і ті, хто покладає на гарантії безпеки занадто високі надії...
"У Гаазі буде максимум 6 справ про російські злочини. Доведеться обирати найважливіше"
Олександр Павліченко: "Юридично "Кримського мосту" не існує. Навіть якщо він буде стертий на порох разом з людьми – це не буде воєнним злочином".
Від шантажу до корупції: 10 міфів про Вільнюський саміт НАТО, у які повірили в Україні
Неправду про саміт НАТО часом свідомо просувають українські політики – задля боротьби з опонентами. Ми допоможемо розібратися, де правда, а де ні...