До парламентських виборів в Угорщині залишився рівно рік, і Віктору Орбану украй потрібно знайти нових "ворогів" та проголосити всенародну боротьбу з ними.
Голова МЗС Угорщини прилетів до Москви і мав бути присутнім на військовому параді. Однак щось пішло не так. Яке значення матиме цей розворот для відносин з Україною?
4 червня 1920 року було підписано мирну угоду, яка вирішувала долю Угорщини після Першої світової війни. Ця угода і досі впливає на відносини Будапешта із сусідами, в тому числі з Україною.
На тлі пандемії уряд Віктора Орбана, а фактично – сам угорський прем’єр, отримав необмежені повноваження, які мають хіба що диктатори. Як це вплине на відносини Будапешта з ЄС?
За декілька років Словаччина змогла пройти шлях від корумпованої країни до одного з лідерів у впровадженні реформ, які й забезпечили стрімке зростання економіки.
Угорщина не вважає, що суперечку вже владнано. Перша реакція на новий закон виявилася негативною; виконання вимог "Венеціанки" угорці немов і не помітили.
За Угорщиною в українському суспільстві міцно закріпився імідж недруга. Досі усі "жести дружби" між країнами тонуть у численних образах. Та все може змінитися.
Угорській партії влади завдано відчутної поразки. На місцевих виборах команда Орбана програла в усіх принципових містах, зазнавши повного фіаско у Будапешті.
Місцеві вибори в Угорщині обіцяють стати сенсаційними – партія Орбана може програти у ключових містах країни. Позиції партії влади додатково погіршив секс-скандал за участі чинного мера міста Дєр.
Перемога Віктора Орбана перетворилась на приниження. Людина угорського прем'єра побачила перед собою спершу жовту, а тоді й червону картку – та вибула з гри за день до запланованих слухань у Європарламенті.