Німецький банк дав 200 млн євро для українського фонду гарантування вкладів

Четвер, 3 вересня 2015, 20:56

3 вересня Міністр фінансів України Наталія Яресько та член управлінського комітету німецького державного банку KfW Роланд Зіллер підписали угоду про надання Україні 200 млн євро кредиту.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

"Даний кредит буде про гарантовано урядом Німеччини. Кошти підуть на підтримку Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, який відповідає за повернення громадянам депозитів із збанкрутілих банків та виведення таких установ із ринку", - йдеться у повідомленні.

Посол України в Німечині Андрій Мельник подякував KfW та уряду Німеччини за підтримку.

KfW - німецький державний банк, що був заснований у 1948 році та на сьогоднішній день є одним із провідних банків розвитку світу.

За період з 2002 по 2014 рік Україна отримала від KfW близько 270 млн євро (193 млн євро коштів з федерального бюджету та близько 76 млн євро власних коштів KfW) на проекти з розвитку фінансової системи, забезпечення електроенергією, комунального водозабезпечення та водовідведення, соціальної інфраструктури в громадах, а також захисту навколишнього середовища.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів має намір залучити до 200 млн євро з погашенням основної суми через 5-15 років і процентною ставкою до 4,5% річних.

Економічна правда

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.