Фінський парламент розгляне вихід з єврозони

Понеділок, 16 листопада 2015, 09:55

Ініціатива про вихід з єврозони, внесена депутатом Європарламенту Пааво Вяюрюненом, набрала 50 000 підписів. 

Як зазначає фінський портал Yle, цього достатньо, щоб переступила рубіж, ініціативу про вихід Фінляндії з єврозони було винесено на розгляд парламенту.

В ініціативі пропонується влаштувати референдум з приводу виходу країни з єврозони і проголосувати за повернення старої валюти, фінської марки. На думку Вяюрюнен, громадянам повідомляють недостатньо інформації про негативні наслідки перебування в єврозоні.

Як зазначається, більше 48 тисяч громадян залишили свої підписи під ініціативою на сайті Kansalaisaloite.fi. Решта голосів було отримано по інших каналах.

Нагадаємо, аналогічним чином голландська ініціатива призвела до проведення 6 квітня референдуму про схвалення Асоціації України і ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тиск, і не тільки з Росії: хто та чому намагається зупинити реформу СБУ

Закон про СБУ досі оповитий теоріями змов, "зрадами" та взаємовиключними стереотипами. Сконцентруємося на тих нормах, що зараз викликають найбільше критики.

Кілька днів на роздуми для Путіна: деталі домовленості президентів США та РФ

Якими були результати останньої розмови президентів США та РФ? Чи дійсно Джо Байден відкинув усі вимоги Владіміра Путіна?

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.