Могеріні: Євросоюз вітає націоналізацію Приватбанку

виправлено
Понеділок, 19 грудня 2016, 12:52

Високий представник ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики Федеріка Могеріні заявила про підтримку рішення уряду України щодо націоналізації Приватбанку.

Про це вона заявила після завершення Ради асоціації Україна-ЄС, повідомляє з Брюсселя кореспондент "Європейської правди".

Вона нагодала, що прем’єр Гройсман не зміг прибути до Брюсселя саме через цей процес.

"Вітаю вас із цим важливим та сміливим рішенням націоналізувати Приватбанк", - наголосила Могеріні.

Фдеріка Могеріні позитивно відгукнулася про дане рішення українського уряду. "Це рішення  має призвести до того, що всі банки в Україні працюватимуть у однакових умовах", - заявила вона.

Могеріні також нагадала, що в останньому звіті ЄК щодо прогресу України Європейська комісія схвалила перебіг банківської реформи. "Україна проводить реформи для очищення банківської системи", - зазначила вона.

Як відомо, ввечері 18 грудня Кабінет міністрів та Рада нацбезпеки та оборони України підтримали націоналізацію "Приватбанку".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?