Трамп: НАТО має зосередитися на тероризмі, міграції та загрозі від РФ

Четвер, 25 травня 2017, 18:03

Майбутнє НАТО має бути зосереджене на тероризмі та міграції, а також загрозах від Росії на східних та південних кордонах Альянсу.

Про це заявив президент США Дональд Трамп, виступаючи в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі.

"Ми маємо бути сильними, міцними та пильними", - сказав Трамп, наголосивши, що обговорював ці питання з генсеком НАТО та кількома лідерами країн Альянсу.

Президент США наголосив, що у зв’язку з новими загрозами країни НАТО мають дотримуватися своїх зобов’язань щодо витрат на оборону у розмірі 2% від ВВП.

"23 з 28 країн НАТО досі не витрачають стільки, скільки вони обіцяли і скільки б мали витрачати на свою оборону", - сказав він.

Нагадаємо, міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив, що російська армія отримала низку нових видів зброї, що дозволяє підтримувати "стратегічний паритет" з НАТО.

Лідери Північноатлантичного альянсу обговорюватимуть російське питання на зустрічі в Брюсселі в четвер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.