Німеччина застерігає Кремль від втручання у майбутні вибори

П'ятниця, 5 травня 2017, 11:18

Керівник розвідки Німеччини Ганс-Георг Маассен застеріг Кремль від прийняття політичного рішення щодо можливого втручання у німецькі вибори шляхом хакерських атак.  

Про це повідомляє Euobserver.

Застереження прозвучало з огляду на присутність доказів про масове викрадення інформації російським ГРУ під час хакерського нападу на Бундестаг 2015 року. Напад, зі слів Маассена, було здійснено за політичним рішенням Кремля.

"Ми визнаємо, що ця кампанія була керована Росією. Наш супротивник намагається генерувати інформацію, яка може бути використана для дезінформації або впливу на операції", - зазначив Маассен.

Виступаючи на конференції у Потсдамі, Маассен відзначив, що під час хакерських атак 2015 було викрадено великий масив даних, які стосуються німецьких депутатів. Такий сецнарій може бути повторено на парламентських виборах, які відбудуться у Німеччині у вересні.

"Ми очікуємо на подальші атаки та уважно стежимо за загрозами", - застеріг Маассен.

Керівник німецької розвідки також звинуватив Росію у відкритій кампанії дезінформації, спрямованій проти німецьких виборців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.