Постійне посилання: http://www.eurointegration.com.ua/news/2018/01/13/7076041/

Прихильники Трампа намагались зірвати виступ мера Лондона

Субота, 13 січня 2018, 14:47

Прихильники президента США Дональда Трампа спробували зірвати виступ мера Лондона Садіка Хана і закликали його заарештувати.

Про це повідомляє Sky News.

Мер Лондона брав участь у конференції, присвяченій боротьбі за гендерну рівність, коли його промову перервала група протестувальників, що вигукували гасла на підтримку Трампа і Brexit.

Один із протестувальників вигукував, що "вони зібрались тут, аби здійснити ненасильницький і мирний арешт громадянина". Дехто тримав у руках американський прапор.

 

У інцидент втрутилися поліцейські і вивели порушників за межі залу.

 

У п’ятницю Садік Хан заявив, що Трамп отримав повідомлення про те, що його "не раді вітати у Лондоні" після того, як американський президент скасував запланований візит на відкриття посольства США.

Британські ЗМІ повідомляли, що Трамп відмовився приїхати в Лондон через страх перед масовими протестами. 

Садік Хан неодноразово критикував Трампа за його погляди на іслам та вказував на хибність ідеї Трампа заборонити в'їзд до США мусульманам з інших країн. 

© 2014 - 2018, Європейська правда, eurointegration.com.ua
Використання чи републікацію новин з сайту дозволено лише за умови посилання (гіперпосилання) на Європейську правду. Републікація повного тексту статей, інтерв'ю та колонок - ЗАБОРОНЕНА.