Зеленський поки не знає, чи обмежать Україну в ударах з F-16 по Росії

Новини — П'ятниця, 31 травня 2024, 14:57 —

Президент Володимир Зеленський розповів, що Україна поки не має інформації про те, чи будуть її партнери накладати якісь обмеження на використання винищувачів F-16 для ударів по російській території. 

Про це Зеленський сказав на пресконференції у Стокгольмі в п’ятницю після саміту Україна-Північна Європа, повідомляє "Європейська правда".

Президент відзначив, що станом на сьогодні він не знає деталей, яким чином українські військові зможуть використовувати передані західними партнерами внищувачі F-16.

Зеленський про дозвіл США бити по Росії: Побачимо на практиці

Реклама:

"Хороша новина у тому, що ми матимемо їх, і деякі з них ми матимемо цього року. Чи їх достатньо? Ні. Чи буде забагато? Ні. Їх буде не так багато, щоб мати паритет у небі з росіянами", – зазначив Зеленський.

"Я не знаю, чи будуть обмеження щодо використання цих літаків у російському небі. Ми подивимося. Я думаю, що використання будь-якого західного озброєння на території Росії – це питання часу", – додав глава держави.

Міністр закордонних справ Данії Ларс Люкке Расмуссен напередодні повідомив, що Україна зможе використовувати данські винищувачі  F-16 для ударів по військових цілях в Росії.

А прем'єр-міністр Бельгії Александер Де Кроо днями заявив, що Україна зможе використовувати передані його країною винищувачі F-16 на своїй території.

Нагадаємо, британська газета Evening Standard у матеріалі від 10 травня стверджувала з посиланням на "високопоставлене військове джерело", що Україна отримає перші винищувачі F-16 "протягом лічених тижнів".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: